جشنواره بزرگ اصناف بانک تجارت تمدید شد

جشنواره ویژه اصناف بانک تجارت با 10 جایزه کمک هزینه سفر هیجان‌انگیز و هزاران جایزه ارزنده دیگر تا پایان مهرماه تمدید شد.
جشنواره بزرگ اصناف بانک تجارت تمدید شد

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، با توجه به استقبال ویژه مشتریان حوزه کسب و کار و صنوف از جشنواره سراسری اصناف بانک تجارت و با هدف تعامل هرچه بیشتر با مشتریان این بخش، زمان جشنواره تا پایان مهرماه تمدید شد.

جشنواره بزرگ بانک تجارت ویژه اصناف برای مشتریان بخش اصناف از ابتدای تیرماه 1401 با 10 جایزه کمک هزینه سفر هیجان‌انگیز و هزاران جایزه ارزنده دیگر در سراسر کشور در حال برگزاری است. مشتریان برای شرکت در قرعه‌کشی جایزه ویژه سفر هیجان‌انگیز باید 1000 امتیاز و برای ورود به قرعه‌کشی سایر جوایز ارزنده این جشنواره حداقل 200 امتیاز کسب کنند. افتتاح حساب 10 امتیاز، داشتن حداقل 10 تراکنش کارتخوان فروشگاهی در ماه 20 امتیاز، انجام دست کم پنج تراکنش همراه ‌بانک 20 امتیاز و ماهانه پنج تراکنش اینترنت بانک 10 امتیاز، مشتریان دارای دسته چک 30 امتیاز، هر یک میلیون ریال میانگین موجودی حساب دو امتیاز و هر پنج میلیون ریال تراکنش خرید کارتخوان فروشگاهی یک امتیاز را برای مشتریان در بر خواهد داشت.

دیگران چه می خوانند:

تمامی واحدهای صنفی فعال کشور در گروه‌های تولید، توزیعی و خدمات و رسته‌های گوناگون آن‌ها که مشتری بانک تجارت به شمار می‌روند می‌توانند با افزایش امتیاز از روش‌های فوق شانس خود را برای بهره‌مندی از جوایز این جشنواره افزایش دهند.

مشتریان بانک برای اطلاع از جزئیات طرح و کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند به پایگاه اینترنتی بانک تجارت مراجعه کرده و یا از طریق برقراری تماس با مرکز ارتباط مشتریان بانک به شماره 1554 و مرکز ارتباط با مشتریان ایران کیش به شماره 1688کسب اطلاع کنند.

جشنواره بزرگ اصناف بانک تجارت تمدید شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟