ایران مقتدر مرهون رشادت‌های رزمندگان دفاع مقدس است

در مراسمی با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد بیمه سینا از پیشکسوتان و رزمندگان عرصه ایثار و شهادت تجلیل شد.
ایران مقتدر مرهون رشادت‌های رزمندگان دفاع مقدس است

به گزارش روابط عمومی بیمه سینا؛ عبداله سلطانی ثانی در نشست تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس شرکت که با حضور رئیس هیئت مدیره و برخی اعضاء هیئت عامل شرکت برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس با بیان این که رزمندگان دفاع مقدس در هر مجموعه‌ای نعمت و برکت هستند، اظهار داشت: وظیفه ما خدمت به این عزیزان است و امیدواریم که بتوانیم این خدمت را به نحو مطلوب انجام دهیم.

مدیرعامل بیمه سینا با اشاره به رشادت‌ها و دلاورمردی‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس افزود: رزمندگان با آن همه سختی‌ها و امکانات محدود توانستند انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را اداره کنند که حقاٌ و انصافاٌ به نحو مطلوب اداره کردند و ایران مقتدر، مرهون رشادت‌های رزمندگان دفاع مقدس است.

دیگران چه می خوانند:

نایب رئیس هیئت مدیره بیمه سینا عنوان کرد: رزمندگان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت مایه خیر و برکت جامعه هستند؛ تقدیر و قدردانی‌ها در مقابل خدمات شما در دفاع از کیان انقلاب اسلامی بسیار ناچیز است .

سلطانی ثانی مدیرعامل بیمه سینا در ادامه یادآور شد: بسیار خرسندیم که در هفته دفاع مقدس سهم ناچیزی در تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان جهاد و شهادت داشتیم و امیدواریم با همّت مدیران متخصص و جهادی بیمه سینا در جهت تبیین ارزش‌های دفاع مقدس، مجاهدت ایثارگران و شناساندن ارزش‌های والای شهدای گرانقدر همواره کوشا باشیم.

در ادامه حسن صنعتی رئیس هیئت مدیره بیمه سینا که از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس است، گفت: برگزاری جلسات و مراسم تقدیر از رزمندگان در هر سازمانی، اقدامی ارزشمند و شایسته است که نشان از نگاه ارزشی و روحیه جهادی مدیران ارشد بیمه سینا دارد.

وی افزود: دفاع و حمایت از وطن و سرزمین مادری وظیفه هر وطن‌پرست و عاشق خاک و میهن است که در اوایل دوران دفاع مقدس مردم ایران به خوبی خود را نشان دادند و با سربلندی از این آزمون الهی بیرون آمدند .

در پایان این مراسم از 5 نفر از پیشکسوتان دفاع مقدس شاغل در شرکت بیمه سینا با اهداء لوح سپاس تقدیر و تجلیل شد.

ایران مقتدر مرهون رشادت‌های رزمندگان دفاع مقدس است

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟