سرعت بخشی در تكمیل خدمات بیمه سلامت محور ضروری است

در شرایط حاضر اتصال سامانه های اطلاعاتی تمامی نهادهای مرتبط در امر بیمه گری یک ضرورت آشکار است که باید با جدیت پیگیری و اجرایی شود.
سرعت بخشی در تكمیل خدمات بیمه سلامت محور ضروری است

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، مهندس مجید بهزادپور که در نشست مشترک با مدیر عامل سازمان سلامت کشور سخن می گفت، با اعلام این مطلب و با اشاره به اراده نهاد ناظر صنعت بیمه برای راه اندازی و تکمیل "هاب درمان" افزود: سرعت بخشی در توسعه پوشش بیمه سلامت در کشور یک ماموریت ویژه است و هرگونه توقف در این حوزه به پیکره جامعه لطمه خواهد زد.

رئیس کل بیمه مرکزی با تشریح ظرفیت های گسترده صنعت بیمه برای پوشش همگانی بیمه های درمانی در کشور از برخی دستاوردها در این خصوص یاد کرد و افزود: بر اساس تکالیف قانونی و هم افزایی با سازمان سلامت، حرکت بزرگی در راستای همگانی سازی محصولات و خدمات سلامت محور آغاز خواهد شد.

دیگران چه می خوانند:

بر اساس این گزارش، دکتر محمد مهدی ناصحی در این نشست با قدردانی از حمایت ها و خدمات گسترده نهاد ناظر و صنعت بیمه در خصوص همگانی سازی پوشش بیمه سلامت در کشور، اظهار داشت: تعامل هدفمند برای تسریع فرایندهای بیمه ای و بهره مندی طیف وسیع تر جامعه از پوشش خدمات بیمه سلامت از اهداف مشترک نهادهای بیمه گر است.

مدیرعامل سازمان سلامت کشور در همین راستا افزود: در حال حاضر خدمات حداقلی در حوزه بیمه از سوی جامعه قابل پذیرش نیست و باید از تمامی ظرفیت های موجود برای ارائه خدمت حداکثری استفاده کنیم.

گفتنی است در این نشست موضوعات مشترکی نظیر: همسان سازی و تبادل وب سرویس ها، راهکارهای افزایش سطح تعامل، تقویت بانک قوانین واحد بیمه سلامت، ایجاد زمینه برای پیوستن شرکت بیمه آتیه سازان حافظ به صنعت بیمه و همچنین تبادل اطلاعات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سرعت بخشی در تكمیل خدمات بیمه سلامت محور ضروری است

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟