فرهنگ ایثارگری باید جاودانه شود/کارکنان ستون فقرات اقتصاد تولیدی اند

🔷 مهندس یوسف حسنی گفت: شهدا و خانواده ایثارگران صاحبان اصلی انقلاب هستند.
فرهنگ ایثارگری باید جاودانه شود/کارکنان ستون فقرات اقتصاد تولیدی اند

 مدیرعامل پتروشیمی خراسان در آئین تجلیل از ایثارگران و کارکنان نمونه این مجتمع اقتصادی که با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه، فرمانده سپاه و رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در محل تالار اجتماعات مجموعه فرهنگی رفاهی این شرکت برگزار شد اذعان داشت: خانواده ایثارگران جز سرمایه های بزرگ اجتماعی ماهستند و احترام و تکریم ایشان تعارف نیست بلکه یک وظیفه و حقیقیت است.

 عضو هیات مدیره پتروشیمی خراسان با افتخار به خادمی خانواده شهدا اضافه کرد: فرهنگ ایثارگری باید جاودانه بماند و تمام صحنه ها و حوزه ها باید شاهد آن باشیم.

دیگران چه می خوانند:

 وی ایستادگی و ایثار را رمز پیروزی اقتصادی دانست و با تاکید بر نقش مهم نیروی انسانی ادامه داد: کارکنان ستون فقرات اقتصاد تولیدی هستند و کشوری که می خواهد اقتصاد پر رونق و مستقلی داشته باشد باید به قشر کارکنان اهمیت بدهد.

 افتخارات امروز پتروشیمی خراسان را مرهون تلاش ها، کوشش، مقاومت و پایبندی کارکنان متعهد این مجتمع هستیم که بی وقفه در مسیر تعالی گام بر می دارید.

 حجت الاسلام نوری "نماینده ولی فقیه استان" نیز در این آئین ضمن قدر دانی از زحمات کارکنان و مهندس حسنی مدیرعامل پتروشیمی خراسان ابراز امیدواری کرد: طرح های توسعه ای این مجتمع صورت پذیرد و خانواده پتروشیمی بزرگتر از میزان الان باشد.

 امام جمعه بجنورد با اشاره به آئین تجلیل از ایثارگران اظهارداشت: هدف دشمن متخاصم در تجاوز به میهن اسلامی، تسلط بر کشور، تجزیه، جدایی خوزستان، ساقط کردن فرهنگ دینی و سقوط نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.

 وی ادامه داد: تمام سخن دشمنان ظلم و زیاده خواهی بود که ایثارگران و مجاهدین ما یکپارچه در مقابل دشمن متخاصم ایستادند و با جانفشانی اجازه ندادند دشمن بر ما غلبه کند و پیروز شود.

🔷سردار فرجی فرمانده سپاه جواد الائمه خراسان شمالی نیز در این آئین طی سخنانی ضمن تکریم و تجلیل جایگاه رزمندگان دفاع مقدس، خانواده ایثارگران پتروشیمی خراسان تمجید نمود.


 وی افزود: دشمنان با تاسیس داعش در سالهای 97و 98 در سوریه هدف شان جلوگیری از نفوذ منطقه ای ایران بودند. پس از ورود جمهوری اسلام ایران و حضور مستشاری سردار سلیمانی در سوریه باعث شکست جبهه باطل شدند.


 سردار فرجی ادامه داد: پس اعمال تحریم های به قول خودشان فلج کننده و شکست در پروژه به دنبال کشاندن جنگ به داخل ایران بودند که به برنامه ریزی های دقیق و پرداخت هزینه های سنگین دنبال سوریه سازی ایران بودند که با جان فشانی بسیجیان عزیز و بصیرت و هوشیاری مردم ایران این نقشه دشمان نیز خنثی گردید.

 در این مراسم به رسم یادبود از مادرشهید نادری به نمایندگی از مادران شهید و ایثار گر تجلیل بعمل آمد، همچنین ازحجت الاسلام آذری امام جماعت سابق مجتمع وهمکار ورزشکارمان  حمید الهیان  قهرمان  کشتی پهلوانی جهان  و 9 نفر از کارکنان نمونه وایثارگر به نمایندگی از تمامی نفرات برتر سال 1400 و ایثارگران مجتمع تجلیل بعمل آمد .

فرهنگ ایثارگری باید جاودانه شود/کارکنان ستون فقرات اقتصاد تولیدی اند

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟